1 грудня по всій Україні будуть видавати «АБОНЕМЕНТИ НА ЖИТТЯ»

101 000 пацієнтів з ВІЛ в Україні отримають «Абонемент на життя» (лікування АРТ) в 2017 році. Акція «Абонемент на життя» пройде 1 грудня одночасно в 25 регіонах України.

Активісти з пацієнтських організацій, разом з представниками державної та місцевої влади, міжнародних організацій та громадянського сектора зберуться разом, щоб видати «АБОНЕМЕНТ НА  ЖИТТЯ» для 101 000 українців.

2016 рік став в багатьох сенсах переломним в житті українців, які живуть з ВІЛ. Зусилля громадських активістів і пацієнтських організацій запустили процес внутрішніх перетворень в державі, які спрямовані на розширення доступу до лікування для пацієнтів з ВІЛ. На сьогоднішній день ми бачимо об’єднання ресурсів, спрямованих на боротьбу з епідемією в Україні на всіх рівнях. Ми говоримо про взаєморозуміння, досягнуте на рівні державної та місцевої влади; на рівні міжнародних партнерів, які завжди були флагманом в питаннях впровадження ефективних механізмів подолання епідемії; цивільного сектора, як двигуна цих реформ; і про співпрацю з приватним фондом як приклад об’єднання зусиль держави, міжнародних донорів і приватного сектора. Ми сьогодні на рубежі, який досягнутий, завдяки багаторічним зусиллям всіх партнерів.

У Чернівцях акція також буде направлена на те, щоб місцева влада на чолі з Головою Обласної державної адміністрації звернули увагу на проблему ВІЛ/СНІДу саме в нашому регіоні та включили соціальний аспект в Обласну соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу, та роботу з ВІЛ-позитивними дітьми (на даний момент на обліку в Чернівецькому обласному центрі з профілактики та боротьби зі СНІДом знаходиться 135 дітей, які проживають в Чернівцях та Чернівецькій області ).

Запрошуємо до участі активістів та всіх охочих 01.12.2016 року на 10:00 під Будинок з левами (приміщення Чернівецької ОДА), що знаходиться за адресою вул. М. Грушевського, буд. 1, для того щоб спільно нагадати про існування проблеми ВІЛ/СНІДу у Чернівецькій області та відсутності соціального аспекту в Обласній соціальній програмі протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу на 2014 – 2018 роки.

О 15:00 год., відбудеться прес-конференція за адресою: вул. Мусоргського, 2 (Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом).

Спікери заходу:

  • Велижанін Вадим Володимирович, Голова правління Благодійної організації «Чернівецьке благодійне Товариство благодійної організації «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»» ;
  • Мочульський Володимир Миколайович, Головний лікар Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом;
  • Бежан Олена Борисівна, Виконавчий директор Чернівецького міського благодійного фонду «Нова сім’я».

З 17:00 по 18:30 відбудеться акція за участі студентства Буковини та творчої групи ТТ (Трезвое Творчество)  у ТРЦ DEPO’t (вул.Головна 265).

Просимо долучатись!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner