Чернівецьке товариство Мережі ЛЖВ провело футбольний матч із засудженими

22 травня у Копичинській виправній колонії № 112 відбувся футбольний матч між ув’язненими та персоналом БО ЧБТ Мережа і Реабілітаційного центру «Міжнародна антинаркотична асоціація» присвячений Всесвітньому дню пам’яті людей, померлих від СНІДу.
Матч був проведений у вигляді кругового турніру для трьох команд, в результаті якого перемогу здобула одна з команд засуджених. Учасники виразили своє задоволення від даного заходу, та зазначили, що гра була не легкою, проте цікавою та насиченою. Працівники колонії теж виразили своє позитивне ставлення до таких заходів, адже вони не лише несуть розважальний характер, але і мотивують до проведення активного дозвілля та ведення здорового способу життя.

Під час заходу було проведено тестування на ВІЛ ув’язнених осіб, які самостійно виявляли бажання дізнатись про свій статус та їх до тестове консультування. Загалом, тестування пройшли понад 50 людей, з яких було виявлено 1 позитивний щодо ВІЛ результат. Наразі у даної особи здійснено забір крові для проведення обстеження методом ІФА що дасть остаточне підтвердження результату аналізу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner