Внесено пропозиції до регіональної програми з протидії ВІЛ/СНІДу

08.11.2018р. відбулося засідання Обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

У засіданні взяли участь: заступник директора Департаменту охорони здоров’я обдержадміністрації Юрій Лесюк, генеральний директор обласного спеціалізованого медичного об’єднання “Фтизіатрія” Іван Гавриш, головний лікар Чернівецького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Володимир Мочульський, Голова правління БО ЧБТ МЕРЕЖА Велижанін Вадим, представники громадської організації ЧМБФ “Нова сім’я” та інші.

Рада обговорила наступні питання:
1) Профілактика ВІЛ/СНІДу серед учнівської та студентської молоді в закладах освіти Чернівецької області.
2) Результати діяльності БО ЧБТ Мережа, проблемні питання та шляхи їх вирішення.
3) Про надання пропозицій щодо формування Комплексної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу у Чернівецькій області на 2019 рік.
4) Різне.

З першого питання доповідала начальник управління освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Сакрієр. Було окреслено основні напрямки діяльності з молоддю у навчальних закладах з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу.

По питанню №2 порядку денного доповів Голова правління БО ЧБТ МЕРЕЖА Велижанін Вадим. Він надав ґрунтовну характеристику діяльності організації у регіоні з початку року, акцентувавши на результативності співпраці з Чернівецьким обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом.

Особливо активно учасники засідання обговорили питання третє порядку денного щодо надання пропозицій для формування Комплексної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в області на 2019 рік. Велижанін Вадим запропонував допрацювати регіональну програму з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу з урахуванням та доповненням Національної програми з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу. Всі одноголосно підтримали пропозицію. Також учасники засідання ради з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД висловили багато слушних пропозицій щодо майбутніх положень програми.

Щодо питання четвертого, то було включено до складу Обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу представника від БО FREE ZONE – Чорноуса Олександра.

Джерело: https://bit.ly/2DvQfpx

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner