Чернівецьке ОВ продовжує роботу із засудженими

Чернівецьке обласне відділення ВМ ЛЖВ за напрямом “Профілактика ВІЛ у виправних закладах” здійснює регулярні візити у виправні колонії з метою залучення осіб, що відбувають покарання до тестування на ВІЛ-інфекцію.

18.02.2016 було здійснено візит у Сокирянську виправну колонію №67. Фахівці ЧОВ ВБО ВМ ЛЖВ провели інформаційно-просвітницьке заняття на тему: “ВІЛ-інфекція та туберкульоз. Небезпеки, запобігання та наслідки.” Заняття проводилось в кімнаті психоемоційного розвантаження. Були розкритті питання шляхів передачі, діагностики, лікування та профілактики ВІЛ-інфекції і туберкульозу.

На інформаційно-просвітницькому занятті були присутні 17 засуджених. Після заняття 15 засуджених пройшли тестування на ВІЛ – інфекцію за допомогою експрес-тестів.

Наразі планується дещо змінити підхід до роботи із засудженими, окрім фахівця напрямку “Профілактика ВІЛ у виправних закладах” будуть задіяні й інші фахівці для покращення результатів роботи з профілактики ВІЛ. Також буде зменшено кількість осіб, що одночасно присутні на заході.

DSCN3059 DSCN3063 DSCN3064

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner