ЧОВ ВМ ЛЖВ підписало договір про взаємодію та співпрацю з ДПтС України в Ів.-Франківській області

21.03.2016 р.  була проведена зустріч між представниками Чернівецького обласного відділення ВМ ЛЖВ, а саме Велижаніним В.В. і Бацурою М.М., та начальником Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області Павлівом В.В.. В ході зустрічі було підписано договір про взаємодію та співпрацю, а також обговорювалися проблемні моменти що можуть виникнути в подальшій роботі та шляхи їх вирішення.

На даний час представники Чернівецького обласного відділення ВБО ВМ ЛЖВ співпрацюють із Пенітенціарними службами Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Надання послуг з підтримки ВІЛ-інфікованих та профілактики ВІЛ-інфекції серед засуджених ведеться постійно. Цьогоріч договір вимагав доопрацювання для покращення якості надання послуг у пенітенціарних закладах Івано-Франківської області.

Успішне підписання даного договору дає змогу якісно та вчасно надавати послуги, тісно співпрацювати із закладами виконання покарань та розширювати спектр надання послуг клієнтам нашої організації.DSCN1873 DSCN1875

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner