Українські пацієнти отримають деламанід — найсучасніший препарат від туберкульозу

10 січня 2018 року Мережа отримала офіційного листа від японської компанії Otsuka, в якому йде мова про можливість виходу на український ринок Deltyba (деламаніда) — препарату для лікування мультирезистентного туберкульозу, особливо небезпечного в умовах епідемії туберкульозу та ВІЛ в Україні.

“Мережа ЛЖВ активно адвокатує доступ до нових препаратів для лікування туберкульозу з розширеною резистентністю, тож ми дуже раді, що компанія Otsuka пішла нам назустріч та вирішила прискорити процес виведення деламаніда в Україні через німецьку компанію-партнера, — підкреслює Сергій Кондратюк, експерт з доступу до лікуванню Мережі. — Компанія Otsuka повідомила про те, що активно працює над підготовкою даних для реєстрації препарату в країні, та очікує, що препарат буде зареєстрований за прискореною процедурою, з огляду на високу медичну потребу в ньому в Україні”.

Нагадаємо, що завдяки втручанню Мережі в 2017-му році українські пацієнти з туберкульозом вже отримали бедаквілін — сучасний препарат для лікування лікарсько-стійкого туберкульозу.

http://network.org.ua/…/ukraynskye-patsyenty-poluchat-dela…/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner