Фінансуємо дитячий табір “Альбатрос” разом

Чернівецьке товариство відновлює традицію проведення літнього терапевтичного табору “Альбатрос”.

Починаючи з 2004 року наша організація влаштовувала щорічні табори для сімей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІД. В них мали змогу відпочивати діти разом зі своїми батьками. Декілька років поспіль проведення табору було включено в проектну діяльність організації та фінансувалося Глобальним Фондом. В решту таборів  вкладалися власні кошти. Також до проведення долучалися приватні меценати, та партнерські організації, такі як МБФ Нова сім’я, Життя заради життя, Мережа, МФ Відродження, Фонд Олени Пінчук «АнтиСНІД» та Чернівецька міська рада. Участь в таборі міг взяти кожен охочий із числа клієнтів, активістів та членів не тільки Чернівецького відділення МЕРЕЖІ, а й усієї України.

Минуло річ табір організовано не було через відсутність коштів, але цього року ми вирішили відновити нашу традицію, і  хочемо повернути можливість чудового відпочинку сім’ям, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІД,  та які не мають змоги відправити дітей до табору та відпочити самим.

Проведення табору планується з 29 липня  по 4 серпня 2017 року. На даний момент табір  не фінансується ніким, тому кожен охочий може долучитися до доброї справи та внести символічну, посильну для вас суму, щоб сім’ї могли гарно відпочити.

Загальний бюджет табору складає 82 500 грн. (проживання, харчування, трансфер з Чернівців до місця проведення табору та додаткові витрати).

Перебування однієї особи весь період табору коштує 1 500 грн. (враховуючи всі вищевказані витрати).

Ми будем вдячні за будь-яку Вашу допомогу.

Контактна особа – Віктор, 050 712 49 67, 096 064 77 83

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner