Проведено зустріч із координатором “FREE ZONE”

01.07.2018р. на базі Громадського центру Чернівецького товариства Мережі ЛЖВ пройшла зустріч із регіональним координатором центрально-західного регіону проекту із мобілізації спільноти колишніх в’язнів та звільнених “FREE ZONE” Олексієм Сорокіним.

Обговорювали мету та завдання діяльності, спільну діяльність пов’язану із засудженими та особами, які звільнились із місць позбавлення волі. Координатор проекту та консультанти окреслили проблемні моменти та поділилися досягненнями у роботи із даною категорією осіб як у виправних закладах, так і поза ними, після звільнення. Окреслено основні спільні завдання та можливості щодо взаємодії із ресоціалізації, соціальної допомоги і адаптації після звільнення з місць позбавлення волі.

Також однією із основних тем зустрічі було обговорення необхідності участі ув’язнених і звільнених у реформі пенітенціарної системи.
Олексій Сорокін підкреслив, що між людьми, які перебувають в місцях позбавлення волі, та вільними людьми є тільки одна географічна межа – паркан.
Головна ціль FREE ZONE – забезпечення сталого розвитку спільноти колишніх ув’язнених для захисту своїх прав, ресоціалізації, профілактики та лікування хвороб.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner