БО ЧБТ МЕРЕЖА взяла участь у заходах до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом

28 липня 2017 року волонтери та працівники Чернівецького товариства Мережі ЛЖВ взяли участь у  вже традиційній Всеукраїнській інформаційно-просвітницькій акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з гепатитом, який саме в цей день відзначається у всьому світі. Акцію організовували партнери БО ЧБТ МЕРЕЖА – Благодійний фонд “Нова сім’я”.

У Чернівцях акція відбулася у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка у формі інформаційної кампанії задля ознайомлення широких мас населення з інформацією щодо проблеми вірусних гепатитів. Адже, незважаючи на те, що людство перейшло в інформаційну еру, рівень обізнаності серед населення щодо даної проблеми залишається надзвичайно низьким. За оцінками ВООЗ 95% людей не знають про свій діагноз, значною мірою це пов’язано з тим, що хвороба може протікати безсимптомно. За оцінками партнерської організації МБФ “Альянс громадського здоров’я” починаючи з 2012 року з понад 252 тисячі тестувань серед представників найуразливіших груп населення, відсоток позитивних результатів визначався у межах 8-12%, що є критичним показником.

Цього року головним завданням акції була необхідність донести до кожного важливість знань про шляхи передачі гепатиту С, довести необхідність своєчасного тестування та лікування, що стає все більш доступним.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner