Нагадуємо що тест на ВІЛ можна зробити у мобільному додатку

«Ми спеціально розробили додаток HIV-test, адже сьогодні одна з головних проблем полягає у тому, що кожен другий ВІЛ-позитивний українець не знає про свій діагноз. Мета додатку HIV-test – вивести людину з онлайну в офлайн і спонукати пройти тест на ВІЛ в реальному житті, – каже Дмитро Шерембей, голова Всеукраїнської мережі ЛЖВ. – Тепер кожен може завантажити додаток у свій мобільний, у зручний спосіб анонімно оцінити ризик інфікування та знайти найближчий пункт тестування».

SAMSUNG CSC

«Найбільш ефективним шляхом подолання епідемії ВІЛ/СНІДу – залучення максимальної кількості людей до тестування на ВІЛ. Але ж доки немає доступу до лікування, сам акт тестування втрачає сенс. Отже, коли антиретровірусна терапія закуповується і за приватні кошти, кожен, хто потребуватиме лікування, зможе його отримати безкоштовно. Ми хочемо, щоб кожна людина знала свій статус та була впевнена, що в разі позитивного результату в неї є надія на гідне життя» – каже Ольга Руднєва, директор Фонду Олени Пінчук.
Онлайн-тест можна пройти на сайті https://hivtest.com.ua або за допомогою мобільного додатку HIV test, який виявить ризики інфікування й порадить пройти реальне тестування на ВІЛ у разі необхідності. Тест було презентовано у рамках національної медійної кампанії “ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього”.

За інформацією прес-служби МОЗ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner