По стану здоров’я звільнено з-під варти двох ВІЛ-позитивних осіб протягом літа 2015 року

Протягом літа 2015 року зусиллями Чернівецького обласного відділення по стану здоров’я було достроково звільнено з місць позбавлення волі 2 ВІЛ-позитивних ув’язнених – клієнтів нашої організації.

У клієнта організації Володимира окрім ВІЛ-інфекції ще розвинулося захворювання щитовидної залози, а також герпес та кандидоз. В умовах позбавлення волі лікування щитовидної залози, а тим більше дороговартісне обстеження провести було неможливо.

У клієнта організації Валентина повторно виник мультирезистентний туберкульоз. Це стало відомо завдяки проведенню обстеження поза межами Сокирянської виправної колонії, оскільки флюрографічний апарат в СВК №67 на даний момент несправний.

Окрім несприятливих для лікування і одужання умов місця утримання їх під вартою та характеру захворювань, що загрожували життю клієнтів організації, за висновками лікарів медичної частини Сокирянської виправної колонії №67, а також за рекомендаціями лікарів Чернівецького обласного центру по профілактиці та боротьбі зі СНІДом, дані особи не змогли б перенести етапування до лікувального закладу Пенітенціарної служби України у Київській області. Тож було прийнято рішення звернутися з клопотаннями про дострокове звільнення із Сокирянської виправної колонії №67 по стану здоров’я клієнтів організації Володимира та Валентина в Управління Пенітенціарної служби України у Чернівецькій області, а також клопотання були надіслані до Сокирянського районного суду де розглядалися данні справи.

Завдяки оперативності звернення та сприяння начальника санітарно-медичної частини пенітенціарної служби України в Чернівецькій області Лесь Андрія Миколайовича було достроково звільнено з-під варти даних осіб і ліквідовано загрозу життю двох ВІЛ-позитивних осіб, Володимира та Валентина – клієнтів Чернівецького обласного відділення ВМ ЛЖВ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner