Звіт Чернівецького обласного відділення ВМ ЛЖВ за 2015 рік та за І півріччя 2016 року

Під час реалізації проекту “Viribus Unitis”, що фінансується Всеукраїнською мережею ЛЖВ в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією під назвою “Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ” за 2015 рік було охоплено послугами всього 2804 особи у Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській та Закарпатській областях, з них:

  1. За напрямком “Профілактика ВІЛ у виправних закладах” – 1682 особи.
  2. За напрямком “Соціальний супровід лікування ВІЛ-позитивних осіб” – 903 особи.
  3. За напрямком “Соціальний супровід на етапі амбулаторного лікування туберкульозу” – 155 осіб.
  4. За напрямком “Соціальний супровід ВІЛ-позитивних осіб у виправних закладах ВІЛ-позитивних осіб” – 64 особи.

Отримували АРВ-лікування 370 ВІЛ-позитивні особи. Отримували послуги по патронажу та психологічній підтримці 180 осіб. ВІЛ-позитивні особи, що перебували на амбулаторному лікуванні туберкульозу, що отримали необхідні послуги з доставки протитуберкульозних препаратів, консультування соціального працівника та за якими здійснювався контроль прийому протитубекульозних препаратів – 21 особа.
У І півріччі 2016 року було охоплено всього 2082 особи, з них:

 

  1. За напрямком “Профілактика ВІЛ у виправних закладах” – 926 осіб.
  2. За напрямком “Соціальний супровід лікування ВІЛ-позитивних осіб” – 976 осіб.
  3. За напрямком “Соціальний супровід на етапі амбулаторного лікування туберкульозу” – 103 особи.
  4. За напрямком “Соціальний супровід ВІЛ-позитивних осіб у виправних закладах ВІЛ-позитивних осіб” – 77 осіб.

Отримували АРВ-лікування 554 ВІЛ-позитивні особи. Отримували послуги по патронажу та психологічній підтримці 117 осіб. ВІЛ-позитивні особи, що перебували на амбулаторному лікуванні туберкульозу, що отримали необхідні послуги з доставки протитуберкульозних препаратів, консультування соціального працівника та за якими здійснювався контроль прийому протитубекульозних препаратів – 18 осіб.

У ході реалізації кампанії “Мрії збуваються” взимку 2015-2016 років від Чернівецького ОВ ВМ ЛЖВ отримали подарунки 43 дитини, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІДу. Подарунки також отримали понад 80 ВІЛ-позитивних дітей у дитячому будинку сімейного типу Свято-Вознесенського монастиря у с.Молниця Герцаївського р-ну Чернівецької області.

У травні та грудні 2015 року Чернівецьке ОВ ВМ ЛЖВ провело тренінгові заходи для персоналу та членів відділення щодо посилення організаційної спроможності, створення стратегічного плану організації і підвищення гнучкості і мобільності організації задля забезпечення її сталого розвитку.

Традиційно Чернівецьке обласне відділення ВМ ЛЖВ організовувало заходи присвячені Дню пам’яті померлих від СНІДу (17 травня 2015 року, 13 травня 2016 року), Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом (1 грудня 2015 року) – новини про дані заходи розміщені на сайті організації.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

banner